Kariéra

Láka vás pracovať v dynamickom odvetví energetiky? Neváhajte a napíšte nám. Ponúkame vám možnosť pridať sa k spoločnosti s viac ako 10-ročnými skúsenosťami s výrobou, montážou, rekonštrukciou a údržbou zariadení v oblasti tepelnej energetiky, chladenia a potrubných rozvodov, ako aj komplexnej stavebnej činnosti.

Nezabudnite nám poslať svoj životopis a motivačný list na info@tenergo.sk. Pridáme si vás do našej databázy a ozveme sa vám, keď sa nám uvoľní pracovná pozícia, ktorá by pre vás bola vhodná.

Zoznam voľných pozícií

Zamestnanecké benefity

Benefity, ktoré sme pre vás, zamestnancov skupiny GGE, pripravili, sú ocenením vášho úsilia a prístupu k práci. Chceme investovať do vašej budúcnosti, či už prostredníctvom príspevku do 3. dôchodkového piliera alebo vášho profesionálneho rozvoja.

Pri nastavovaní systému benefitov v skupine nezabúdame ani na oddych našich zamestnancov. Podporujeme tímovú spoluprácu firemnými eventami a teambuildingami. V našom výrobnom sektore ponúkame vám kratší pracovný čas.

Stravovanie je nadštandardné

Na každý obed vám prispievame viac ako ukladá zákon. Hodnota príspevku na stravný lístok v skupine je až 3,51 eur.

Viac času s rodinou

Vo výrobe a distribúcii máte kratší pracovný čas. Pracovný úväzok 37,5 hodiny týždenne znamená ročne o 3 týždne voľna viac na relax a čas s rodinou.

S nami sa rozvíjate

Máte možnosť zapojiť sa do jazykového vzdelávania, vytvárame rozvojové programy a orientačné programy pre nových zamestnancov.

Myslíme na vašu budúcnosť

Sporte si na svoju budúcnosť a využite príspevok do 3. dôchodkového piliera. Pri odchode do dôchodku vás čaká aj odchodné nad rámec zákonného minima.

Silný a zdravý tím

Zapojte sa do firemných eventov, športových podujatí, teambuildingov či firemných večierkov. Vybudujme spoločne tímového ducha a príjemnú pracovnú atmosféru.

O úspech sa delíme

Ak sa spoločnosti darí a dosahuje plánované výsledky, pocítite to aj vy, a to prostredníctvom ročného bonusu.

To nie je všetko

Vaše pracovné a osobné jubileá si ceníme aj finančne. Nezabúdame ani na vaše rodiny - detičkám pripravujeme mikulášske balíčky a poskytujeme vianočné poukážky. Finančne vás podporíme aj pri rôznych životných situáciách, ako je napríklad narodenie dieťaťa.